Dołącz do naszych fanów

Jak rozpocząć naukę?

To bardzo proste. Rejestrujesz się na platformie, opłacasz wybrany kurs i otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów.

Jak wygląda nauka z kursami iLang?

Serwis iLang.pl oferuje kursy językowe do samodzielnej nauki przez Internet. Nauka z nimi polega na przerabianiu kolejnych lekcji, dostępnych w formie interaktywnych stron WWW. Jedynie czego potrzebujesz to komputera z dostępem do Internetu oraz słuchawek z mikrofonem.

Kurs angielskiego czy hiszpańskiego podzielony jest na sześć poziomów wg skali Rady Europy od A1 do C2. Każdy poziom podzielony jest na 10 rozdziałów, a każdy rozdział na 4-5 lekcji. W ramach lekcji znajdują się poszczególne ćwiczenia. W ramach ćwiczeń znajdziesz dziesiątki filmów, plików audio nagranych przez native speakerów oraz setki interaktywnych ćwiczeń.     

W trakcie nauki system podlicza Twoje wyniki w nauce. Jeżeli ćwiczenie jest wykonane na co najmniej 65% to system je zalicza jako poprawne. W przeciwnym wypadku trzeba je powtórzyć.

Chcąc zaliczyć cały poziom językowy trzeba wykonać poprawnie co najmniej 65% wszystkich ćwiczeń.

 

Na jakim poziomie mam rozpocząć naukę?

Jeżeli jeszcze nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś to napisz tekst kwalifikacyjny dostępny na stronie. System podpowie Ci z jakiego poziomu powinna rozpocząć się nauka. 

Czy mogę uzyskać certyfiakt po ukończeniu nauki?

Tak. Jeżeli wykonasz poprawnie co najmniej 65% ćwiczeń na danym poziomie językowym będziesz mógł wydrukować certyfikat ukończenia kursu. Pojawi się on do wydruku w Twoim Profilu.

Czy mogę wypróbować bezpłatnie lekcję z kursu?

Tak. Wystarczy, że zalogujesz się bezpłatnie do systemu i będziesz mógł zobaczyć cały pierwszy rozdział z filmem, nagraniami audio i ćwiczeniami. Jak przekonasz się, że warto uczyć się z iLang.pl opłacisz kurs i otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów. 

Czy kursy to tylko lekcje i ćwiczenia?

Nauka z iLang.pl to naprawdę świetna zabawa. Oprócz samych lekcji masz do dyspozycji podzielone tematycznie zagadnienia gramatyczne, słownik, forum na którym możesz wymieniać informacje, moduł do konwersacji gdzie możesz spróbować swoich sił w rozmowie z wirtualnym nauczycielem oraz moduł powtórek, który nie pozwoli Ci zapomnieć przyswojonego materiału. 

 


Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje