Dołącz do naszych fanów

Prowizja nawet do 40%

Zacznij zarabiać z najlepszą internetową szkołą językową w Polsce!

Jak zostać partnerem biznesowym iLanga?

Do programu mogą przystąpić osoby fizyczne lub firmy będące właścicielami stron www. Wystarczy założyć konto w serwisie iLang i skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Otrzymasz swój dedykowany panel partnerski do zarządzania klientami i płatnościami oraz zestaw materiałów reklamowych do umieszczenia na stronie.

Jak to działa?

Wysokość, sposób naliczania oraz wypłata prowizji

  • Zamieść na Twojej stronie www odnośnik lub banner przekierowujący do platformy iLang
  • Użytkownicy polecenie przez Ciebie rejestrują się w szkole iLang i dokonują zakupów
  • Od każdego zakupu dokonanego przez poleconych klientów naliczana jest Twoja prowizja (wysokość ustalana jest indywidualnie z partnerem biznesowym 10-40%)
  • Na Twoje życzenie wypłacamy prowizję (minimum 300zł) na wskazane konto bankowe na podstawie faktury lub umowy zlecenia w przypadku osób fizycznych.

 


Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje