Dołącz do naszych fanów

Pytania i odpowiedzi

 

W jaki sposób dokonuje się płatności za kursy iLang?

Abonament na kursy iLang możesz kupić płacąc przelewem z banku internetowego, kartą kredytową lub przez system PayPal. Oferujemy także możliwość wpłaty tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym.

Jak zapłacić za kursy nie mając konta bankowego?

Nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wciąż możesz w łatwy sposób dokonać płatności za kursy iLang. Wpłaty możesz dokonać w dowolnym urzędzie pocztowym, sklepie sieci Żabka i lub punkcie Moje Rachunki.

Sposoby płatności za kursy angielskiego

W jaki sposób mogę dokonać płatności gdy mieszkam za granicą?

Klienci przebywający poza Polską mogą dokonać płatności za kursy iLang kartą kredytową, za pośrednictwem systemu PayPal lub przelewem z zagranicznego banku w systemie SWIFT.

Kiedy otrzymam dostęp do zakupionych kursów?

W przypadku płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową dostęp do opłaconych kursów otrzymasz w ciągu kilku minut od dokonania płatności. W przypadku innych sposobów realizacji płatności, czas ten może być dłuższy - zwykle jednak nie przekracza 1-2 dni roboczych.

Jak korzysta się z kursów? W jaki sposób otrzymuję dostęp do materiałów?

Kursy iLang dostępne są wyłącznie online. Daje Ci to wiele korzyści - nie płacisz za przesyłkę, nie musisz nic instalować i możesz łatwo uzyskać dostęp do kursów z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Czy mogę wypróbować bezpłatnie lekcję z kursu?

Tak. Wystarczy, że zalogujesz się bezpłatnie do systemu i będziesz mógł zobaczyć cały pierwszy rozdział z filmem, nagraniami audio i ćwiczeniami. Jak przekonasz się, że warto uczyć się z iLang.pl opłacisz kurs i otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów. 

Jak wygląda bezpieczeństwo transakcji?

Bezpieczeństwo i wygoda dokonywania zakupu są dla nas najważniejsze. Współpracujemy z zaufanymi operatorami płatności, takimi jak PayU czy PayPal stosującymi najnowsze dostępne techniki zabezpieczeń.

Czy historia nauki znika po wygaśnięciu abonamentu?

Nie, wygaśnięcie abonamentu nie powoduje utraty historii nauki na koncie. W każdej chwili można przedłużyć abonament, odzyskując dostęp do przerabianych wcześniej lekcji i słówek dodanych do powtórek.

Czy mogę wracać do wcześniej przerobionych lekcji?

Lekcje w ramach kursu iLang możesz przerabiać dowolną ilość razy. Przez cały okres korzystania z kursu masz dostęp do wszystkich zawartych w nim materiałów.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs?

Tak, możliwe jest otrzymanie faktury VAT. W tym celu należy przesłać do naszego Działu Obsługi Klienta komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (dane zamówienia, którego dotyczy faktura, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury) najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty dokonania zakupu.

Jak zrealizować kupon promocyjny?


Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje