Dołącz do naszych fanów

iLang to pierwsza tak innowacyjna szkoła językowa w Polsce, która ułatwia przyswojenie języka angielskiego i hiszpańskiego tysiącom osób szukających skutecznych metod nauki. Opracowana przez metodyków i lektorów iLanga metoda Language Surround pozwala w zupełnie naturalny sposób nauczyć się wybranego języka. Angielski opanujesz spacerując ulicami Londynu, a hiszpańskiego nauczą Cię rodowici Hiszpanie z Barcelony. Naturalnie i skutecznie! Badania dowiodły, że najskuteczniejszym sposobem na naukę języka obcego jest pełne “otoczenie” się językiem i kulturą danego kraju oraz zmaksymalizowanie czasu kontaktu z językiem. W naszych kursach filmy video nagrane są w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, po to aby zmaksymalizować kontakt z językiem i kulturą. Nagrania audio wykonane przez native speakerów pozwalają na naukę poprawnego akcentu i porównanie swojego głosu z oryginałem.

Nauka jednego poziomu językowego w tradycyjnej szkole trwa około roku. W Internetowej Szkole Językowej iLang zajmuje to tylko 5 miesięcy. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Firma iLang działa od kilku lat na rynku krajowym, gdzie tysiące osób skorzystało z doświadczenia metodyków naszego zespołu. Oprócz działalności w Polsce oferujemy także nasze usługi na rynkach  Hiszpanii, USA i Wielkiej Brytanii.

Skuteczność naszej metody została osiągnięta przez zastosowanie innowacji unikalnych na skalę krajową i światową:

  • Language Surround
  • Powtórki RepeaTiT i Weaky
  • System Motivate Me
  • Auto Korektor Wymowy
  • Auto Konfigurator
  • 120 Native Videos
  • Auto Tezaurus
  • Inteligentny Native Speaker

Jakość nauczania i wysokie standardy promowane przez szkołę iLang zostały docenione przez ekspertów funduszy unijnych z programu Innowacyjna Gospodarka.

 

Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje