Dołącz do naszych fanów

Język angielski na świecie

Język angielski to zdecydowanie język przyszłości. Wbrew przeróżnym opiniom o zawładnięciu świata przez Chiny czy Indie angielski umacnia swoją pozycję języka dominującego i zyskującego coraz więcej użytkowników. Angielski można usłyszeć wszędzie. Dla około 380 milionów ludzi jest to język ojczysty, dla kolejnych 250 milionów to drugi znany język. Miliard osób na świecie uczy się obecnie angielskiego, a około jedna trzecia populacji ma z nim styczność. Według przewidywań, do roku 2050 połowa ludności Ziemi będzie z nim w jakimś stopniu zaznajomiona.

Język angielski nie jest językiem szczególnie trudnym do nauki. Przymiotniki i przysłówki są nieodmienne, tworzenie liczby mnogiej jest bardzo proste, a gramatyka łatwiejsza i mniej zagmatwana niż francuska czy włoska.

Nie czekaj więc i zacznij doskonalić znajomość angielskiego już dziś na platformie iLang.pl

Język hiszpański na świecie

Hiszpański staje się coraz bardziej popularny na świecie i należy do tzw. języków ekspansywnych. Jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. W roku 2006 szacowano, że posługuje się nim jako językiem ojczystym około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach. Dalsze 100 milionów używa go jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle na świecie mówiących tym językiem przekracza pół miliarda.

Dzisiaj nie sposób podróżować po Hiszpanii czy Ameryce Łacińskiej nie znając hiszpańskiego chociażby na poziomie A1. Wystarczy kilka tysięcy słów, aby porozumieć się w sprawach życia codziennego.

Zapraszamy do nauki hiszpańskiego na platformie iLang.pl

To naprawdę nie jest trudne!


Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje