Dołącz do naszych fanów

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla szkół językowych uczących języka angielskiego i hiszpańskiego. Korzystając z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w prowadzeniu kursów języków obcych stworzyliśmy innowacyjne i bardzo skuteczne narzędzie będące uzupełnieniem Państwa standardowej oferty. Platforma iLang, do której otrzymacie Państwo dostęp, umożliwi Waszym słuchaczom doskonalenie umiejętności językowych korzystając z setek filmów video i plików audio, a także dedykowanych systemów motywacyjnych i powtórkowych. Wszystkie materiały na platformie podzielone są wg poziomów Rady Europy od A1 do C2.

Będziecie Państwo mogli wykorzystać platformę jako główne źródło materiałów na zajęciach lub jako atrakcyjny dodatek do oferty dla Waszych słuchaczy. W ten sposób Wasza szkoła zyska na prestiżu i dołączy do grona nowoczesnych placówek korzystających z najnowszych osiągnięć e-learningu językowego.

Jak to działa?

  • rejestrujecie się na platformie iLang i kontaktujecie się z nami
  • wykupujecie dostęp czasowy do całej platformy (cena jest stała, niezależna od ilości słuchaczy)
  • otrzymujecie kody promocyjne za pomocą których słuchacze logują się i otrzymują spersonalizowany dostęp do Wszystkich materiałów
  • lektor prowadzący dostaje dostęp do panelu kontrolującego postępy w nauce
  • otrzymujecie materiały promocyjne w postaci naszego logo i banerów, które możecie umieszczać na swoich materiałach reklamowych jako szkoła wspierana przez najbardziej innowacyjną w Polsce platformę e-learningową iLang

Zapraszamy do współpracy!

 


Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje