Dołącz do naszych fanów

Mamy do zaoferowania bardzo skuteczne rozwiązanie dla pracowników firm uczących się języka angielskiego lub hiszpańskiego. Jeżeli Twoja firma chce zaoszczędzić na czasie poświęconym na szkolenia i zminimalizować koszty to szkoła iLang jest najlepszym rozwiązaniem.  Skorzystaj z naszego ponad 10-letniego doświadczenia i rozpocznij naukę. Innowacyjna platforma wykorzystująca multimedia i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie informatyki i glottodydaktyki pozwala na osiągnięcie zakładanych rezultatów w czasie ponad dwa razy krótszym niż tradycyjne szkoły językowe. Każdy z pracowników otrzymuje spersonalizowany dostęp do kursów, uczy się w czasie najbardziej dla niego wygodnym, a koordynator w firmie otrzymuje wgląd do postępów w nauce.

Co zyska Twoja firma?

  • Gwarancję jakości nauczania – ponad 10 lat doświadczenia w branży językowej i setki klientów korporacyjnych
  • Oszczędność kosztów i czasu – kursy są kilka razy tańsze od tradycyjnych
  • Skuteczne narzędzia kontroli – panel kontrolny dla osoby odpowiedzialnej za zespół pracowników skierowanych na kursy

Przekonaj się czym jest innowacyjna platforma iLang.pl. Poczuj język dookoła siebie! Aby wykupić kurs językowy wystarczy, że klikniejsz przycisk widoczny z prawej strony. Gwarantujemy satysfakcję lub zwrot pieniędzy.

Pewność siebie

Bądź zawsze pewny siebie niezależnie, w którym Państwie jesteś. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz komunikować się z ludźmi na całej planecie.

Cenimy Twój czas

Innowacyjna metoda nauczania języka iLang pozwala uczyć się w dowolnej przez Ciebie chwili. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego sam decydujesz kiedy chcesz przeznaczyć go na naukę języka.

Prywatny nauczyciel

Korzystając z platformy iLang 24h na dobę masz do dyspozycji swojego wirtualnego, prywatnego nauczyciela. Zaawansowane funkcje systemu sprawiają, że przyswajasz wiedzę w błskawicznym tempie.

Społeczność

Wszystkie zadania, z którymi będziesz miał problem możesz opublikować na forum zrzeszającym wszystkich uczniów platformy iLang. Dzięki temu możesz liczyć na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów.

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje