Dołącz do naszych fanów
Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.
angielski poziom B2 problem z ćwiczeniami
24.03.2015 12:10:40 PM przez nataliagr.88@gmail.com

Witam, mam problem z ćwiczeniami, w których należy uzupełniać brakujące zdania w tekście, bądź numerować akapity - nie działa przeciąganie podanych numerów lub zdań. Korzystam z systemu Windows 8, Internet Explorer, próbowałam również na przeglądarce Google Chrome, ale niestety tam także nie działa.

---
24.03.2015 12:13:12 PM przez nataliagr.88@gmail.com

Dodam jeszcze, że wyświetla mi komunikat "Przypomnienie o powtórkach" , jednak w zakładce "powtórki" widnieje - brak zaplanowanych powtórek na ten tydzień. W zakładce "wcześniejsze" również pusto.

---
26.03.2015 04:50:37 PM przez test@test.pl

Dziękujemy za zgłoszenie. Sprawdzamy problem.

---
03.04.2015 11:51:56 AM przez nataliagr.88@gmail.com

Nadal nie mam powtórek..

---

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje