Dołącz do naszych fanów
Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.
Nie mogę się zalogować na ostatnie wykonane zadanie.
04.02.2015 08:23:13 PM przez allanzet@gmail.com

Dzisiaj się zarejestrowałem, opłaciłem kurs angielskiego an pół roku i już żałuję. Kiedy się wylogowuje, to system nie pamięta gdzie skończyłem i muszę zaczynać od zera. Nie jest to dobre. System niby zapamiętuje procentowo przerobiony tekst, ale nie mogę wejśćć w to wszystko, np. mam 59 procent lekcji. Wylogowuję się, loguję ponownie i nie wiem co dalej. Powinno się otwierać na ostatnio przerabianej stronie. Liczyłem też na mnóstwo filmików, ale ich ilośc nie powala.

---
04.02.2015 08:26:43 PM przez allanzet@gmail.com

Jest jeszcze jedna sprawa. Mogę podobno porozmawiać z nauczycielem. To jakiś żart. Klawiatura w pasku nie działa, a kamerka odtwarza tylko poprzednie nagrania. Zgodnie z prawem mam 10 dni na odstąpienie od umowy. Czekam na wyjaśnienia, albo proszę o zwrot kosztów.

---
06.02.2015 11:54:10 AM przez test@test.pl

Witam,

Błąd dotyczący rozmowy z nauczycielem został rozwiązany. Co do zapamiętania ostatniego ćwiczenia - funkcja to dostępna będzie przy najbliższej aktualizacji portalu.

---

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje