Dołącz do naszych fanów
Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.
Głośnik
09.12.2015 05:09:12 PM przez palkaagata@wp.pl

Witam serdecznie, mam problem. Pomimo włączonego głośnika w komputerze wogóle na waszej platformie nie słychać wymowy lektora, jak również naciskając ikonę mikrofonu nie aktywuje się ona tylko pojawia w tym miejscu biały prostokąt.

---
08.02.2016 11:20:14 AM przez test@test.pl

Czy już wszystko działa poprawnie?

---
23.02.2016 06:44:49 PM przez paullka4@onet.pl

witam serdecznie mam ten sam problem moich wypowiedzi nie rozpoznaje i nie moge zalaczyc mikrofonu zeby odsluchac nagranie

---
23.02.2016 06:45:14 PM przez paullka4@onet.pl

witam serdecznie mam ten sam problem moich wypowiedzi nie rozpoznaje i nie moge zalaczyc mikrofonu zeby odsluchac nagranie

---
03.03.2016 08:33:06 AM przez test@test.pl

Brak zainstalowanego flash playera lub jego nieaktualna wersja. W celu weryfikacji problemu musimy otrzymać dane dotyczące używanej przeglądarki.

---

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje