Dołącz do naszych fanów
Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.
dotyczy wszystkich ćwiczeń z mikrofonem
20.05.2015 10:10:33 AM przez sylwiasowinska84@gmail.com

Od momentu rozpoczęcia nauki mam problem ze wszystkimi ćwiczeniami, w których znajduje się ikona mikrofonu, gdzie należy powtarzać lub odpowiadać na pytania. Wielokrotnie pisałam emaile do pomocy ilang i bez odzewu z ich strony. Ponadto sprawdziłam również,czy mój mikrofon działa prawidłowo i działa bez zarzutu.Powtarzane przez mnie wyrazy czy zwroty nagrywają się, jednak kreator mowy ciągle wyrzuca i can't understand. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

---
27.05.2015 11:23:19 AM przez test@test.pl

Dziękujemy za zgłoszenie. Nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia na pocztę pomoc@ilang.pl Proszę sprawdzić czy Pani poczta wychodząca działa poprawnie. Problem już sprawdzamy. U nas wszystkie ćwiczenia głosowe działają poprawnie.

---
10.07.2015 10:37:51 PM przez ania55-1990@o2.pl

Witam,

Ja również mam taki sam problem. Czy to zależy od przeglądarki jakiej używam?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

---
30.07.2015 12:59:32 PM przez test@test.pl

Może to zależeć od przeglądarki. Proszę spróbować inną.

---
25.11.2015 12:09:44 AM przez katarzyna.wasyliszyn@op.pl

U mnie jest to samo, a bardzo zależy mi na tych ćwiczeniach

---
04.12.2016 07:05:03 PM przez kasiagibert@tlen.pl

Wszyscy mają problem z mikrofonem i to wina szkoły, która nie potrafi naprawić błędu, dlatego też zdecydowanie nie polecam kupować tutaj kursów.

---
19.01.2017 09:28:32 PM przez anna.stemp@wp.pl

Zgłaszam ten sam problem, co poprzednicy. Moje wypowiedzi nagrywają się, mogę je odtworzyć, wszystko wyraźnie słychać. Ale nie mogę sprawdzić wymowy, bo pojawia się komunikat "I don't understand". Nie mogę zmienić przeglądarki, bo na Macu działa tylko Safari. :( Proszę o informację czy i kiedy problem zostanie naprawiony.

---

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje