Dołącz do naszych fanów
Wyświetlono rezultaty 1-1 z 1.
Błędy i rozwiązania
31.03.2015 10:44:39 PM przez jolad12@interia.pl

Ponieważ też znalazłam błąd zaczęłam szukać rozwiązania... Znalazłam zgłoszenie błędów: 25.12.2014 08:06:49 PM przez nowicki.lukas@gmail.com 05.12.2014 07:22:40 PM przez siwek.katarzyna90@gmail.com a więc błędy są znane, natomiast nie znalazłam rozwiązania problemu, ani poprawienia błędu !~!!!!!! Po co zgłaszać problem, jeśli go nikt nie rozwiązuje????? A przecież mam prawo do produktu bez usterek ;-)))

---

Numer umowy o dofinansowanie: UDA-POIG.08.01.00-16-163/11-00 Tytuł projektu: Stworzenie automatycznej, internetowej platformy do nauki języków obcych Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, szkoły językowej online, pozwalającej na samodzielną naukę języków: angielskiego i hiszpańskiego. E-usługa skierowana jest do dorosłych osób, uczących się wymienionych języków obcych na każdym z sześciu poziomów określonych przez Radę Europy. Dodatkowo, oferta nauki języka angielskiego skierowana jest na rynek hiszpański. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na innowacje